Zor Yılların Kayıp Çocukları Full İzle

5.8
Yerli Filmi İzle Puanı: Sağ tarafdan oyalama yapabilirsiniz
Site Puanlaması:
imdb puani 5.8
Kategori:
Yerli Dram

Yönetmen:

Oyuncular:
Hakan Ilçin Pelin Batu Tolga Güleç

Yapım Yılı: 2015

Zor Yılların Kayıp Çocukları filmi 12 Eylül Darbesi'nin kelebek etkisini ortaya koymayı hedefler. 12 Eylül Darbesi'nde ailesinden yakınlarını darbe mağduru olarak görmüş, bu anılar ve travmalarla büyümek zorunda kalmış, şimdilerde 30'lu yaşlarını süren kuşağın gerçek öykülerinden yola çıkarak kaleme alınmış, siyasi görüş farkı gözetmeksizin konuyu nesnel olarak ele alan bir belgesel drama yapımıdır.

Film hakkında ne dediler? (5)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sonuna kadar izleyemedim…

  2. SIZ SADECE BABALARIMIZI KARDESLERIMIZI ICERI MEZARA ATMADINIZ COCUKLARINI DA ATINIZ DEVLETCI DUSUNCELERE SUNU DIYECEM 79 DA 6 AYLIK ÖLEN KARDESIMIN ISMI SONGÜLDÜ O GÜNDEN SONRA BIZ ONA SON TÜRK DEDIK VE O ULKEYI TERK ETIK SIMDI SIZ SUCUMUZU SOYLEYIN BU FLIM GERCEK HAYATA 10 NUMARA IZLEMEYE BILGILENMEYE DEGER (NOT) O YILARDA HIC BIR SAGCI ISKENCEDE GECMEMISTIR TUTUKLANMAMISDIR

    • Ercan İsviçre Bey, gittiğinizde duygularınızı da gözlerinizi de bırakıp da mı gittiniz? Ben filmde röportajı alınan ve konuşanlardan biriyim. Yılma Durak’ın kızıyım. Baştan ayağı mumya gibi babamı sarmışlardı dediğim de babamdı. El insaf… Babamın 6 yıllık tutukluluk süresi içinde 5 yılı hücrede ve inalılmaz işkenceler ile geçti!!!!!!!

  3. Filmi seyretmeye çok duygu yüklü başladım .fakat sonradan sanki 12 eylül cuntasını o günlerin anne ve babaları hazırlamış gibi anekdotların verilmesi beni çok üzdü.Özellikle sanki o insanlar o mücadeleleri sadece kendileri için verdiklerini vurgulamaya çalışmak çok büyük haksızlık.

  4. Hapiste olmayanlarada hapis gibi gelen bir yerdi bayrampaşa. 26 yılımı yedi benim