Seni Seven Ölsün Full İzle

7.1
Yerli Filmi İzle Puanı: Sağ tarafdan oyalama yapabilirsiniz
Site Puanlaması:
imdb puani 7.1

Bir tılsım yüzünden yüzyıllardan beri sevenlerin kavuşup muratlarına eremediği bir Karadeniz köyünde, bu gidişe son vermek isteyen, birbirine düşman ailelerin çocukları olan 2 gencin hikayesi filmde konu edilecek.

Film hakkında ne dediler? (11)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. sonu kotu bitti ya

  2. Filmin sonu tahmin edilebiliyordu lakin yine de efsane bir film. Uzun zamandır yerli bir komedi filmini bu kadar beğenmemiştim. Çünkü ne yazık ki yerli komedi deyince akla direkt küfür vb. geliyor. Bu film gerçekten boş vakitlerinizi değerlendirmek için çok ideal. Ayrıca duvarlardaki MUSTAFA KEMAL ATATÜRK tabloları da çok hoşuma gitti, çok iyi düşünülmüş.

  3. harika çok güzel

  4. son günlerde izlediğim film.lerin içinde böyle harika bir konu .ya rastlamadım emeği geçen bütün herkese teşekkürler

  5. Hiç bişey duyulmuyor sesi çok kisik

  6. güzel film mutlaka izleyin

  7. Ahmet kardeşim belli esviyede haklı. Ama alkol muhabbeti tılsım muhabbeti olmasaymış daha güzel olurmuş. Yinede komik ve duygusal sayılır

  8. bir Trabzonlu olarak kiniyorum senaristi ve oyunculari arkadas bu karadenizli mizah ile yasar muziptir komiktir da salak gerizekali degildir!!! sanki orda yasayanlar embesilmis gerizekaliymis algisindan Turk sinemasi gercekten kurtulmali.. film sirf karadenizin guzelligini gormek icin izlenebilir hikaye cok geyik gec..

  9. mutlaka seyredin

  10. güzel film