Sen Benim Herşeyimsin Full İzle

6.0
Yerli Filmi İzle Puanı: Sağ tarafdan oyalama yapabilirsiniz
Site Puanlaması:
imdb puani 6.0

Film kahramanımız Sedat çoğu şeyden korkar ve babası onun korkularıyla yüzleşmesini sağlamaya çalışır ve küçük yaşta babasını kaybeder, Antalya Kemerde yanlız başına kalmıştır. Herşeyden uzak normal bir hayat sürdürürken eski bir ilişkisinden bir çocuğunu öğrenir kendi babasının ölümünü kabullenemeyen Sedat birden kendisini Baba olarak bulur ve ona bakabilmek için bütün korkuları ile yüzleşir, Birgün eski ilişki yaşadığı ve kızının annesi kızını ondan almaya gelir Sedat onu kaybetmemek için her yola başvurur.

Film hakkında ne dediler? (13)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Titanic i turklerin cekmesi gibi bisey dusunun keyif alabileceginize inaniyorsaniz bu filimjn orjinalini izlemenize gerek yok.Her sahnesi her dekoru en ince ayrintisi dahi kopya.

  2. süper film olmuş. admine emeği için tşkler

  3. abi 1000 filmin arasında hiç bu kadar duygulanmamıştım o babanın çektikleri okızın çektikleri acı sanki kalbime bir hançer saplandı keşke kötü son olmasaydı keşke duygu ölmeseydi ama genede teşekkürler anlamlı bir film. D:

  4. Çok begendik guzel bir filmdi tebrikler

  5. kopya dıyenler zaten film UYARLAMA kardeşim. Tolga abı yine döktürmüş sırf onun için izlenir çok güzeldi.

  6. Film neyin kopyası bilmiyorum ama Tolga Çevik ile 10 üzeri 10 bir film olmuş… Çok güzeldi… İlk defa babaların değeri gözler önüne serilmiş… Babacan bir film…

  7. çocuk büyütme rehberi adlı yabancı filmin türk versiyonu

  8. harika bir film kesinlikle izleyin çok anlamlı bir film

  9. iyi. Zinanın zararları anlatılıyor.

  10. superrrr… cok iyi di