Sağ Salim 2 Full İzle

6.7
Yerli Filmi İzle Puanı: Sağ tarafdan oyalama yapabilirsiniz
Site Puanlaması:
imdb puani 6.7

2014 filmleri arasında yer alan komedi ve macera türündeki sağ salim 2 filminde ,Salim’in kimsesiz bir cenazeyi sevabına memleketine götürmeyi kabul etmesiyle başlayan trajikomik macera, yol arkadaşı Nihal’in annesinin intikam için rehin alınmasıyla yeniden başlıyor. Her yerde hepsi birbirinden azılı 11 “kötü” adamın seri katili olarak aranan kahramanlarımız tanınıp yakalanmamak için kılık değiştirirler. Ancak işler düşündükleri gibi gitmez. Salim beladan kurtulmak için eline silah alınca da talihsiz serüvenler dizisi yeniden başlar. Nihal başı bir türlü beladan kurtulamayan Salim’den uzaklaşıp annesini tek başına kurtarmaya gider. Yaşadıklarından dolayı artık ne ölüden ne de ölümden korkan Salim ise ‘’Anca beraber kanca beraber.’’ der ve kader arkadaşını yalnız bırakmamak için peşine düşer. Artık; Azrail’in ‘’Tek rakibim Salim.’’ diyerek kol gezdiği karayolunda “Kazara” ezilecek, “Tesadüfen” yakılacak, “Kaderin cilvesiyle” vurulacak ne kadar canlı varsa eninde sonunda Salim’le tanışmak zorunda kalır.

Film hakkında ne dediler? (47)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. aga karnima agrilar girdi gulmekten tavsiye ederim izleyin.. senaryoyu kim ve hangi kafaylanzmislar bilmiyorum ama cok manyak bir senaryosu var!!! ::))))

  2. Çok Güzel La 😀 Küfürler Falan Eyiymiş Ha 😀 Muhteşemdi 😀

  3. Film Harika

  4. cok keyifli bir yapıt tesekkurler emek verewnlerew

  5. 10 numara 5 yıldız olmuş eline sağlık admin hadi sağ salim

  6. bu ne ya öldük gülmekten harika birsey 3 te ciksa bariii:)))))))))))))))

  7. uzun zamandır kahkaha atmıyordum. emeği geçenler sağolun…

  8. tesekkürlerr admin..

  9. gülmekten öldüm ya 😀 bende bunu bekliyodum ama 1. ciside bunun kadar komik 😀 türkler komedi filmi yapmakta çok ama çok başarılılar ! 🙂

  10. film kopuyor