POPÜLER FİLMLER

 • Şansımı Seveyim Full İzle

  Şansımı Seveyim Full İzle

  2017
  Şansımı Seveyim Full İzle
  Tam anlamı ile felaket tellalı olarak bilinen şansız ve tahlihsiz etrafında bu huyları yüzünden kimse kalmayan herkesin kaçtığı Sebahattin, ne yapsa bu şansızlık ve tahlihsizlikten kurtulamaktadır. Birgün ansızın panayırda Yaprak ile tanışır ve ona aşık olur, Aynı zamanda talihsizlikten kurtulabilmek için geçmişte ahını aldığı insanları bulup onlardan hellalik almak için uraşır.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 99,157 İmdb: 5.0
 • Çam Yarması Full İzle

  Çam Yarması Full İzle

  2017
  Çam Yarması Full İzle
  İstanbul'da çok zengin bir çift yaşamaktadır ve bu çiftin yıllarca çocukları olmaz son çare olarak çocuk esirgeme kurumundan bir evlatlık edinmek istersen fakat karşılarına çıkan süprizler ile 1 çocuk isterken yetimhaneden 3 çocuğun annesi babası olurlar. Bu olayın üstünden yıllar geçer tabiricaiz ise bu 3 çocuğu çam yarması gibi büyür ama ne bir işe yarar nede bir dikiş tuttarabilirler yaptıkları tek şey baba para ile geçinebilmektir. Birgün babaları batar ve iflas bayrağını çeker hiç bir işe yaramayan bu tembel 3 çocuğu üvey babaları evden kovar ve 3 adamın hayata tutunma hikayesi bizleri birhayli güldürecektir.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 9,566 İmdb: 5.0
 • Bölük Full İzle

  Bölük Full İzle

  2017
  Bölük Full İzle
  Bölük filmi Türk Silahlı Kuvvetlerinin bir askerinin hikayesini anlatıyor. Türkiye'nin herbiri farklı yerlerinden gelen bir bölüğün askerliğe alışmaya başlaması kurdukları hayalleri belirlediği hedefleri korkuları ile aynı zamanda askerliğini çok zor şartlarda geliştirmek isteyen bölük. Asker olmanın ne olduğunu öğretmeye çalışıyor.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Aksiyon, Yerli Komedi
  İzlenme: 6,186 İmdb: 7.2
 • Durak Full İzle

  Durak Full İzle

  2017
  Durak Full İzle
  Genç gazeteci Tahir, Öğermen Feride ve Nizam birbirleri ile hayatta hiç karşılaşmamış ve birbirleri ile hiç alakalı olmayan insanlardır birgün gizli bir örgüt tarafından bu üçlüye bir davetiye gider. Bu davet onların kendilerinin bile unuttukları asla hatırlamak istemedikleri sırlarını yüzlerine vuracak ve onları şaşkın bırakacaktır. Daveti kabul etmezler ise başlarına çok tuaf olaylar gelecektir bir çemberin içinde daralan bu üçlü kurtulmak için tek şansları bu çemberden çıkmak olacaktır ve aralarında müthiş bir rekabet başlayacaktır.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Aksiyon, Yerli Korku
  İzlenme: 582 İmdb: 5.5
 • Sen Sağ Ben Selamet Full İzle

  Sen Sağ Ben Selamet Full İzle

  2016
  Sen Sağ Ben Selamet Full İzle
  Samet'in demirparmaklıklardan kurtulmasına 2 gün kalmıştır, aynı zamanda mühebbet hapse mükmedilmiş Sansar ile sivas'a nakil aracında yola çıkarlar. Sağ salim serisinin diğer filmlerinde olduğu gibi yolda başlarına gelmeyen kalmayacaktır ve yolda cezaevi nakil aracı kaza geçirir ve birbirlerinde kelepçeli bir şekilde kaçmalarına sebeb olur bu kaza. Selamet kaza yerinde beklemek istesede mühebbet hapis yiyen Sansar'ın zoruyla kaçarlar ve bu kaçış yolculuğunda karşılarına goril Behlül'den birçok komik olaylar başlarına gelecektir.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 57,006 İmdb: 3.4
 • Poyraz Karayel Küresel Sermaye Full İzle

  Poyraz Karayel Küresel Sermaye Full İzle

  2017
  Poyraz Karayel Küresel Sermaye Full İzle
  Büyük bir mafya lideri olan Kulaksız Adnan'ın kızı olan Yasemin karanlık işler ile uraşan Makber'in oğlu Semih ile aşk yaşamaktadır. Fakat bu aşka Adnan karşı çıkmaktadır ve kızı ile semihi ayırabilmek için Bahri Umman'dan yardım alır. Bahri'de ayırma işini oğlu Sadrettin'e devreder. Sadrettin, Zülfikar ve Taş Kafa işi eline yüzüne bulaştırır ve iyice içinden çıkılmaz bir hal alır ve başlarına gelmeyen kalmaz...
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Aksiyon, Yerli Komedi
  İzlenme: 52,445 İmdb: 6.0
 • Cingöz Recai Full İzle

  Cingöz Recai Full İzle

  2017
  Cingöz Recai Full İzle
  Filmde Kenan İmirzalıoğlu'nun canlandırdığı Cingöz Recai normal sıradan bir hırsız değildir. Belirli prensipleri olan Recai'nin altın kuralları, Yalan söylemez, Ahlaklıdır ve sadece araştırdığı çok zengin insanlardan hırsızlık yapıp çok değerli eşyalar çalar. Başkomiser Mehmet rolündeki Haluk Bilginer Cingöz Recai'yi yakalamak için tüm imkanlarını kullanmaktadır. Fakat bukez vurgun Türkiye'de değil Avrupa'da olacaktır ve bu sefer Recaiyi yakamak hiçte kolay olmayacaktır...
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Aksiyon
  İzlenme: 44,612 İmdb: 5.5
 • Güzel İkili Full İzle

  Güzel İkili Full İzle

  2016
  Güzel İkili Full İzle
  Mafya için tahsilatçılık yapan Tahsin aşık olduğu için artık bu işleri bırakıp mafyadan alacağı para ile kendisine büfe açmak ister ve evlenip mutlu bir aile kurmak için uraşacaktır. Sevgilisine büfesi olduğu yalanını söyleyen Tahsin son iş olarak bir tahsilat işi daha yapacaktır fakat başına gelen olaylar izleyicilere komik anlar yaşatacak ve gülmenize yardımcı olacak filmde yerlifilmiizle.org sizlere iyi seyirler diler.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 39,891 İmdb: 5.0
 • Parayı Bulduk Full İzle

  Parayı Bulduk Full İzle

  2017
  Parayı Bulduk Full İzle
  İhsan Taş'ın Yazıp Yönettiği aynı zamanda yapımcılığını üstlendiği Parayı Bulduk filminde yeraltında illegal şekilde kumarhane işletmekte olan Nermin herhangi bir polis baskınına karşı tetbir amaçlı film çekilen studyo görüntüsü verdiği kumarhaneye çok güvenmektedir. Artist Kemal bu film studyosunu gerçek sanıp işe başlar figuranlık yaptığını sanneden Kemal'ın başına gelenler izleyicileri komik hikayeler izlemesine neden olacaktır.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 38,816 İmdb: 6.3
 • Seni Gidi Seni Full İzle

  Seni Gidi Seni Full İzle

  2017
  Seni Gidi Seni Full İzle
  Bayrampaşa'da hayatını sürdüren ve mahallenin ağır abilerinden Bülent taksi şoförlüğü yapmaktadır aynı şekilde mahallenin delikanlılarından Sedat ise koltuk döşeme işi yapar ve bu ikilinin bayrampaşa'da sevdikleri ağabeyleri bir mafya babası tarafından dolandırılır ve kalp krizi geçirir ağabeylerine yardım etmek isteyen bu ikili mafya babasını bulup sevdikleri ağabeyi tarık'dan çaldıklarını geri almak isterler bunun içinde çok güvenilmeyen bir adam olan Rıza ile beraber çalışmaları gerekmektedir. Artık Bülent, Sedat ve Rıza birarada başlarını belaya sokmadan durmayacaklardır.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 38,134 İmdb: 5.0
 • Rüzgar Full İzle

  Rüzgar Full İzle

  2018
  Rüzgar Full İzle
  Birgün biryerlerde Rüzgar adında bir çocuk buluduğu diğer kimsesiz çocukları hırsızlık yapmaya zorlayarak büyük bir çete kurar. Rüzgar çok hızlı koşması ve kapkaç yaptığı için tazı lakabını almıştır. Sıradan bir günde Tazı Ece ve Alper ile bir şekilde tanışır ve bu ikili bu çocuğun tüm hayatını değiştirecektir artık hayat onun için daha güzel olamaya başlayacaktır geleceği için daha umutlu olacaktır ama Rüzgar'ın çetesi onu kolay kolay bırakmayacaktır.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi, Yerli Romantik
  İzlenme: 3,600 İmdb: 4.4
 • Cenaze İşleri Full İzle

  Cenaze İşleri Full İzle

  2017
  Cenaze İşleri Full İzle
  Orhan Eskişehir Odunpazar Belediye çalışan görevlidir. Görevi belediye'nin cenaze işleri ile ilgilenmekte olan Orhan aynı zamanda kimsesi olmayan ölülerin defnedildiği mezarlığından sorumludur. Serpil ise Orhan'ın sevdiği kızdır ve onunla evlenebilmek en büyük hayalidir fakat maddi durumlar musade etmediği için bu hayali bir türlü gerçekleştirememektedir. Rafet birgün orhandan tuaf bir istekde bulunur ve bir cesedin sesiz ve gizlice ortadan kaldırılmasını ister, bu isteği gerçekleştirmeyi istemeyen orhan serpil ile evlenebilmek için mecburen kabul eder.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 33,342 İmdb: 5.0
 • Sinyalciler Son Aksam Yemegi Full İzle

  Sinyalciler Son Aksam Yemegi Full İzle

  2017
  Sinyalciler Son Aksam Yemegi Full İzle
  3 Dolandırıcı arkadaş olan Nevzat, Kadir ve Cengiz para kazanabilmek için binbir türlü üç kağıtçılık peşinde koşarlar, Naylon fatura kesen asıl işi mali müşavirlik olan Nevzat, Herseferinde farklı üçkağıt bulup bir şekilde para kazanan Sinyalci Kadir ve Dükkanında sahte alkol satan meyhaneci Cengiz birgün ansızın 100 bin liraya ihtiyaçları olur acil bu parayı bulabilmek için herzamanki gibi üçkağıda başvuracaklardır ve başlarına gelenler komediye yol açacaktır.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 31,502 İmdb: 4.9
 • Öteki Taraf Full İzle

  Öteki Taraf Full İzle

  2017
  Öteki Taraf Full İzle
  Çetin ve Ece hayatlarını bir çift olarak son derece mutlu mesüt bir şekilde devam ettirmektedir. Birgün Çetin'e çok cazip bir iş teklifi gelir bu iş teklifini yapan ise Sara'dır doğal olarak Çetin bu iş teklifi kabul eder ve Sara ile çalışmaya başlar bu iş Ece ile aralarını açacaktır gün geçtirce yeni bir sorun çıkar ve Çetin ile Ece ayrılır bir süre sonra Sara ile birlikte olurlar, Fakat ikilinin beraber yaşadıkları evde hiçbirşekilde huzurlu olamayacaklardır. Öteki Taraf filmi ispanyol yapımı olan Karalık Taraf filminden uyarlanmıştır.
  Tür: Yerli Dram, Yerli Romantik
  İzlenme: 24,987 İmdb: 6.4
 • Yol Arkadaşım Full İzle

  Yol Arkadaşım Full İzle

  2017
  Yol Arkadaşım Full İzle
  Onur hayatını ilaç mümessilliği yaparak kazanan bir gençtir son zamanlar hem iş hemde hayatında bazı sorunlar yaşamaktadır ve sıkıntılı bir dönemden geçmektedir. Bu sıkıntıların üstüne kurban bayramı yaklaşmaktadır bayram gelmeden hem patronun ona verdiği görevi yerine getirip hemde kız arkadaşının ailesi ile tanışmak zorundadır. Uzun süredir bir iş üstünde çalışan Onur tam fuar yaklaşdığı zamanda işden kovulur ve bayramdan önceki vazifesini yaparak işini geri alabileceğini düşünür şirket aracını kaçırarak yollara koyulması gerekmetedir fakat cebinde yeterli para yoktur ve bir uygulama üzerinden yol arkaşı Şeref'i bulur. Şeref Onur'un hayatını düzene sokabilmesi için yapması gerekenleri zora sokacaktır, diğer yandan ise yolda bir şekilde tanışdıkları Bahar'da onlara katılır ve Onur için bu yolculuk unutulmaz olacaktır.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 232,153 İmdb: 6.3
 • Dargın Kuzenler Full İzle

  Dargın Kuzenler Full İzle

  2018
  Dargın Kuzenler Full İzle
  Bilinmeyen bir sebebden dolayı birbirleri ile uzun yıllar boyunca görüşüp konuşmayan 4 kuzen olan Şinasi, Habibe, Rüknettin ve Şinasi ölüm döşeğindeki dedelerinin son bir isteği doğrultusunda buluşur ve 4lü bir araya gelirler. Ancak bu görüşmenin altındaki bir diğer sebeb ise çok eskilerden dedesinin dilinden düşürmediği gömdüğü paralardır ve bu gömüyü bulmak için toplanmışlardır, Dedeleri paralarının yerini gösteren bir haritayı bu dört kuzene verir. Ancak gömü köye çok yakın bi hapishane'nin içerisindedir..
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi
  İzlenme: 22,438 İmdb: 5.0
 • İlk Öpücük Full İzle

  İlk Öpücük Full İzle

  2017
  İlk Öpücük Full İzle
  Hakan çok çapkın ve hiç düzenli bir ilişkisi olmayan yakışıklı bir gençdir. Tatil beldesinde yaşadığı için yaşadığı yere tatile gelen bayanlar ile günübirlik ilişkiler yaşar, onlara tutulmaktan ve bağlanmaktan hep uzak durur. Onun için ablasının bırakıp gittiği eniştesi ve onların 5 çocuğundan başka kimse yoktur. Birgün tesadüfen karşılaştığı Bahar ile Hakanın tüm hayatı altüst olur, fakat Bahar küçükken geçirdiği bir kazadan dolayı beynindeki belleği çalışmamaktadır yani hergün aynı güne uyanıp aynı günü yaşıyormuş gibi davranır bu ikili birbirlerine iyi gelmeye çalışacaklardır Bahar'ın babası ve abiside Hakan ile tanıştıkdan sonra bu ikiliyi bir araya getirebilmek için yardımcı olacaktır.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Dram, Yerli Komedi, Yerli Romantik
  İzlenme: 2,141 İmdb: 4.6
 • Mutluluk Zamanı Full İzle

  Mutluluk Zamanı Full İzle

  2017
  Mutluluk Zamanı Full İzle
  Mutluet.com.tr'nin şansız olan ve sürekli kaybedenlere yeni bir umut sağlayan bir şirkettin sahibi olan Mert bu yaşına rahmet hayatında istediği herşeye sahip ve çok zengindir, bunların yanı sıra çok yakışıklı ve çapkındır hayatında çok fazla kadın vardır fakat birgün Ada ile tanışır onu diğer kadınlar gibi elinde olan şeylerle etkiliyebileceğini sanmaktadır ama Ada'nın para ve yakışıklık ile hiçbir işi yoktur. Ada'nın sevgisini kazanıp onu kendine aşık etmeye çalışan Mert ve onun çok sevdiği ona bu konuda yardımcı olmaya çalışacak olan Cengiz ile başından geçen olaylar bizleri hem duygulandıracak hemde güldürecektir.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Komedi, Yerli Romantik
  İzlenme: 1,714 İmdb: 8.5
 • Aşk Uykusu Full İzle

  Aşk Uykusu Full İzle

  2017
  Aşk Uykusu Full İzle
  Serkan ve sevdiği kadın Yonca aralarında çok büyük bir aşk vardır bu aşkın sonunda evlenen çift cicim aylarını çok güzel geçirmişlerdir. Fakat birgün Yonca büyük birhayal kırıklığı ile Serkan'ın kendisinden soğuduğunu farkeder ve bu aşkın yavaş yavaş bittiğini farkeder ve serka'nın başka bir kadınla birlikte olduğundan şüphelenir. Bu kuşku içini kemirmektedir ve serkanı takip etmeye başlar bu takip ile başlayan hikaye serkanın bir çok sırrını öğrenmesi ile devam eder sonunda ise çok büyük bir şok ile karşılaşacaktır.
  Tür: En Çok İzlenen, Yerli Dram, Yerli Romantik
  İzlenme: 1,711 İmdb: 5.5
 • Bir Nefes Yeter Full İzle

  Bir Nefes Yeter Full İzle

  2017
  Bir Nefes Yeter Full İzle
  Hayatında hiç mutlu olamamış ve sürekli dertlerle uraşmış olan ve etrafındaki kişiler tarafınca kötümser bir insan olarak tanılan Yaman onun tam zıttı hayatı dolu dolu yaşayan Nefes'in hüzünlü aşk hikayesini konu alan filmde sizlere iyi seyirler dileriz..
  Tür: Yerli Dram, Yerli Romantik
  İzlenme: 16,482 İmdb: 7.9
1 2 3 5

SOSYAL AĞLAR