Deli Saçması Full İzle

telif
5.0
Yerli Filmi İzle Puanı: Sağ tarafdan oyalama yapabilirsiniz
Site Puanlaması:
imdb puani 5.0

Ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde başlayan hikaye Tahsin ve Rıfat'ın doktora iyi oldukları konusunda yalan söyleyerek hastaneden çıkmaları ile devam eder. İkili hastanenden çıkar çıkmaz Rıfat’ın annesinin yanına giderek sürpriz yaparlar. Ancak eve geldiklerinde mahallenin kentsel dönüşüm projesine girdiğini ve herkes gibi annesinin de evi sattığını öğrenirler.

Film hakkında ne dediler? (4)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. bu admini bulup dövelim arkadaşlar yeni film yüklemiyor !

  2. Full saçma bir site

  3. TELİF HAKKI SEBEBİYLE KALDIRILAN VEYA DAHA İNTERNETE DÜŞMEMİŞ FİLMLERİ SAYFANIZDA OLUŞTURUP ELİNİZE NE GEÇİYOR? ANLAMADIM ! Bİ ANLATIR MISINIZ? ÜYELERİ KANDIRMAKLA ELİNİZE NE GEÇİYOR? FİLM SİTEDEN KALDIRILDIYSA YA DA SİTENİZE HENÜZ DÜŞMEMİŞSE LİNKİ YAYINLAMA SAÇMALIĞI SİZE NERDEN BULAŞTI?

    • Merhabalar Sena Hanım telif hakkından dolayı kaldırılmış filmleri sitemiz üzerinden silerisek google sitemize eksi puan veriyor bu şekidede diğer filmleri sizlere daha kolay ulaştırabilmemiz zorlaşıyor bu problemin olmasını emin olun bizlerde istemeyiz sitemiz üzerinde diğer siteler gibi filmi full izle yazıp sadece fragram yayınlama vs gibi basitliklere raslayamazsınız.