Çekmeceler Full İzle

telif
7.6
Yerli Filmi İzle Puanı: Sağ tarafdan oyalama yapabilirsiniz
Site Puanlaması:
imdb puani 7.6

Otuz ikinci yaş günün gecesinde, kanlar içinde hastaneye kaldırılan Deniz’in, sıkça geçmişe döndüğü yoğun rehabilitasyon sürecinde, ruhundaki kilitli çekmeceler açılacak. Kız çocuk ve ergen cinselliğinin neresinden tutacağını bilemeyen aktör bir anne-babanın, kendi kompleksleri arasında kızlarının bedeninde ve ruhunda açtıkları yaralar ortaya çıkacak. Senaryosu gerçek olay ve kişilerden esinlenilerek M.Caner Alper tarafından kaleme alınan “Çekmeceler” kız çocuk cinselliğine korkusuz bakışla ele alıyor.

Film hakkında ne dediler? (4)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. hayatım da izledğim en saçma filmler arasında ilk 5 te

  2. Ağır öfke uyandırıcı iğrenç bir film…

  3. Öncelikle Fuat adıyla yorum yapmış olan arkadaş biraz daha sanatsal üslup açısından bakmayı denemeli film gayet başarılı insan psikolojisinin ne kadar kırılgan olduğu ve hayata olan bu denli etkisini anlatan bir film olmuş ek olarak filmde geçen cinsel sahnelere tabiri caizse abazan olarak değilde anllatılmak istenen konuyla bakılmalı.

  4. Bu filme ancak 30 dakika sabir edebildim cünkü bu sapkinligi allaha sükürler olsunki Anadolumum yüzde 0,5 bile olmaz, insanlarin Dinden ve imandan yoksunlugu hertürlü sapkinliga SINIRSIZ ve sonucu malum yollara acar. daha fazla yorum gerekmez.